Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Obnovit správný význam pojmu solidarita

Budeme prosazovat a důsledně uplatňovat principy solidarity a spravedlnosti ve vztazích mezi občany a mezi občany a státem. K tomu hodláme:

 

  • Podporovat, prosazovat a v praxi uplatňovat právní předpisy, které umožní zvyšovat kvalitu života každého jednotlivce, podstatně zlepší životní úroveň seniorů a zdravotně postižených občanů.
  • Trvat na tom, aby vojáci, příslušníci policie, příslušníci pohraniční stráže, hasiči, záchranáři, členové bezpečnostních sborů a všech složek Integrovaného záchranného systému a všichni, kteří se podíleli a podílejí na zabezpečení obrany a bezpečnosti občanů České republiky byli morálně a materiálně spravedlivě oceňováni, a to i po skončení jejich aktivní služby a v důchodu.
  • Prosazovat návrat k potravinové soběstačnosti, zamezit prodeji nekvalitních potravin v České republice, podporovat zvýšení kvality života na vesnici. 
  • Prosazovat zjednodušení právního řádu České republiky a jednotlivých právních předpisů tak, aby byly srozumitelné občanům.
  • Podporovat zdanění výnosů z církevních restitucí. 
  • Zamezit zneužívání sociálních dávek a příspěvků ze státního rozpočtu lidem, kteří mohou, ale nechtějí pracovat. 

 

BEZPEČNOST                        ODPOVĚDNOST                       SOLIDARITA

Veškerý obsah na tomto webu podléhá autorskému zákonu a je zakázáno jej dále šířit, kopírovat a jinak využívat bez písemného souhlasu politického hnutí BEZPEČNOST, ODPOVĚDNOST, SOLIDARITA,  se sídlem Turnovského 497/2, Strašnice, 100 00, Praha 10.

Vytvořeno na systému PublicMC společností BusinessMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2018