Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Chci se zapojit

Líbí se Vám naše myšlenky a souhlasíte s programem? Chcete se zapojit do aktivit hnutí BOS ?  Stačí vyplnit formulář a odeslat. Ozveme se Vám a nastavíme způsob spolupráce. Zároveň Vás budeme informovat o novinkách a možnostech zapojení.

 

stáhnout žádost ve Wordu (vyplnit na PC, odeslat emailem, podpis bude řešen při schválení)

stáhnout žádost v PDF (vytisknout, vyplnit perem, podepsat a naskenované odeslat emailem, nebo poštou na adresu: Michal Havlíček - tajemník hnutí BOS, Veverkova 1343, 500 02 Hradec Králové)

 

Odesláním vyplněné žádosti prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politického hnutí BEZPEČNOST, ODPOVĚDNOST, SOLIDARITA podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a souhlas mohu kdykoliv odvolat.

 

Veškerý obsah na tomto webu podléhá autorskému zákonu a je zakázáno jej dále šířit, kopírovat a jinak využívat bez písemného souhlasu politického hnutí BEZPEČNOST, ODPOVĚDNOST, SOLIDARITA,  se sídlem Turnovského 497/2, Strašnice, 100 00, Praha 10.

Vytvořila BusinessMC, Použit redakční systém PublicMC s podporou mediální skupiny MediaMC | Zpravodajství Online | Copyright: BusinessMC 2008-2017