Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

BEZPEČNOST - víme o čem mluvíme

Budeme podporovat opatření k zajištění spolehlivé ochrany a obrany územní celistvosti a svrchovanosti České republiky jako základního předpokladu vnější i vnitřní bezpečnosti naší země a jejích občanů. K tomu hodláme:

 

  • Nepřipustit revizi poválečného uspořádání v Evropě. Nekompromisně trvat na bezpodmínečné platnosti ústavních dekretů prezidenta ČSR Dr. Edvarda Beneše v souvislosti s poválečným odsunem československých občanů německé národnosti a závěrů Postupimské konference o poválečném uspořádání hranic Evropy.
  • Zabránit nelegální migraci na území České republiky. Nedovolit vytváření zázemí pro šíření islamistické ideologie, omezovat možnosti materiální podpory nelegálních migrantů, eliminovat ideologické projevy radikálního islámu, směřující k potlačování lidských práv a svobod. Podporovat opatření k zabránění terorismu.
  • Prosadit zásadní změny v koncepci a struktuře Armády České republiky, nezbytné ke zvýšení jejích schopností zabezpečit obranu České republiky. Podstatně zvýšit počet příslušníků bojových útvarů na úkor armádních úředníků, soustředěných hlavně v Praze na Ministerstvu obrany a Generálním štábu Armády české republiky. Zamezit plýtvání finančními prostředky vyčleňovanými ze státního rozpočtu na zabezpečení potřeb české armády a efektivně je využívat pro zlepšení jejího stavu. 
  • Prosadit spolehlivou ochranu státní hranice jako základní předpoklad vnější a vnitřní bezpečnosti České  republiky
  • Zajistit vyšší úroveň bezpečnosti občanů České republiky kvalitnější připraveností a vybaveností Policie České republiky, Hasičského záchranného sboru, Sboru dobrovolných hasičů, zdravotnické záchranné služby a dalších složek integrovaného záchranného systému. Nepřipustit zneužívání policie a tajných služeb pro politické i osobní cíle.
  • Zajistit vyšší úroveň bezpečnosti občanů České republiky kvalitnější připraveností a vybaveností Policie České republiky, Hasičského záchranného sboru, Sboru dobrovolných hasičů, zdravotnické záchranné služby a dalších složek integrovaného záchranného systému. Nepřipustit zneužívání policie a tajných služeb pro politické i osobní cíle.
  • Prosadit obnovení  a rozšíření českého  obranného a bezpečnostního průmyslu jako strategického dodavatele výzbroje, výstroje, techniky a materiálu všeho druhu pro armádu, policii, Hasičský záchranný sbor a další sbory a složky integrovaného záchranného systému i jako významného českého exportéra a zaměstnavatele.
  • Nepřipustit na území ČR dislokaci cizích vojsk a rozmístění cizích vojenských základen a zařízení. 
  • V zahraniční politice ČR se orientovat na přátelské vztahy se všemi státy a národy, které ve světě prosazují politiku míru a přátelství. Při řešení mezinárodních konfliktů dávat přednost jednáním před ekonomickými a vojenskými sankcemi.
  • Nepřipustit, aby Armáda České republiky byla použita v rozporu se Severoatlantickou smlouvou a v akcích bez jasného mandátu Rady bezpečnosti OSN.

 

BEZPEČNOST                        ODPOVĚDNOST                       SOLIDARITA

Veškerý obsah na tomto webu podléhá autorskému zákonu a je zakázáno jej dále šířit, kopírovat a jinak využívat bez písemného souhlasu politického hnutí BEZPEČNOST, ODPOVĚDNOST, SOLIDARITA,  se sídlem Turnovského 497/2, Strašnice, 100 00, Praha 10.

Vytvořeno na systému PublicMC společností BusinessMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2018